| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 270- Grijs |
| Moq: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Professionele industriële lasapparatuur ontworpen voor zware toepassingen.De MIG-270 combineert MIG- en MMA-lassen met geavanceerde omvormertechnologie voor superieure prestaties en betrouwbaarheid in veeleisende industriële omgevingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominale ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Nominale invoercapaciteit | 9.8 kVA |
| Verwarmingstroom (MIG) | 280A |
| Verwarmingstroom (MMA) | 280A |
| Draaddiameter (GAS) | 00,8-1,2 mm |
| Draadtype | Vaste kern, fluxkern |
| Niet-belastingsspanning | 80 V |
| Nominale werkcyclus | 60% |
| Nettogewicht | 20 kg |
| Afmetingen van de machine | 485 * 250 * 380 mm |