| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | 501D MIG-oranje |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 42 usd/pcs (4m) |
| Betalingsvoorwaarden: | , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Hoogwaardig watergekoeld MIG-pistool ontworpen voor industriële lastoepassingen die langere werktijden en een superieur warmtebeheer vereisen.
| Model | 501D |
|---|---|
| Koelmethode | watergekoelde |
| Huidige rating | 500A (100% werkcyclus) |
| Kabellengte | Standaard 4,5 m (op maat gemaakte lengtes beschikbaar) |
| Gewicht | 1.2kg (alleen pistool) |