| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | 501D MIG-Orange |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 42 usd/pcs (4m) |
| Όροι πληρωμής: | , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Πυροβόλο MIG υψηλής απόδοσης με ψύξη νερού σχεδιασμένο για βιομηχανικές εφαρμογές συγκόλλησης που απαιτούν εκτεταμένες περιόδους λειτουργίας και ανώτερη διαχείριση της θερμότητας.
| Σχήμα | 501D |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Υδατοψυγμένα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 500A (100% κύκλου λειτουργίας) |
| Διάστημα καλωδίου | Πρότυπο 4,5m (διαθέσιμα επιμέρους μήκη) |
| Βάρος | 1.2kg (μόνο όπλο) |