| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | PMIG-160 (220V) |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Αυτό το ευέλικτο μηχάνημα υποστηρίζει έξι διαφορετικές διαδικασίες συγκόλλησης σε μία συμπαγή μονάδα.
Αυτή η μηχανή συγκόλλησης 6 σε 1 συνδυάζει πολλές τεχνολογίες συγκόλλησης σε μία, αποτελεσματική μονάδα ιδανική για έργα DIY, επισκευές σπιτιών και επαγγελματική εργασία μικρής κλίμακας.Δραστηριότητα με κανονική ισχύ 220V, προσφέρει εξαιρετική ευελιξία χωρίς να απαιτούνται πολλαπλά εξειδικευμένα μηχανήματα.
| Τεχνολογία | 220V εναλλασσόμενη |
| Διαδικασίες συγκόλλησης | MMA, TIG, FLUX, MIG, MAG, PMIG |
| Εφαρμογή | Οικιακό και μικρό εργαστήριο |
| Τύπος μηχανής | Υπεργοστάσιο συγκόλλησης με μετατροπέα πολλαπλών διαδικασιών |
| Η τάση τροφοδοσίας ισχύος εισόδου (V) | Δυνατότητα ανάφλεξης: |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα εισόδου (A) | 32Α |
| Δυνατότητα ονομαστικής ισχύος (KVA) | 7. 1KVA |
| Πεδίο ρύθμισης ρεύματος συγκόλλησης MIG ((A)) | 40~160A |
| Πεδίο ρύθμισης ρεύματος συγκόλλησης MMA (A) | 20~160A |
| Πεδίο ρύθμισης ρεύματος συγκόλλησης TIG (A) | 20~160A |
| τάση χωρίς φορτίο | 58V |
| Διάμετρος ηλεκτροδίου (mm) | 1.6/2.5/3.2/4.0 |
| Κωδικός IP | IP21S |
| Επίπεδο μόνωσης | F |
| Εξωτερικές διαστάσεις (mm) | 410*165*240 |
| Όλο το βάρος της μηχανής ((Kg) | 6 κιλά |