| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 350- Γκρι |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση Εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστική Ισχύς Εισόδου | 13.8 kVA |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (MIG) | 350 A |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (MMA) | 350 A |
| Διάμετρος Σύρματος (GAS) | 0.8-1.2 mm |
| Τύπος Σύρματος | Συμπαγής πυρήνας, φωσφορούχος πυρήνας |
| Τάση Χωρίς Φορτίο | 85 V |
| Ονομαστικός Κύκλος Λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό Βάρος | 24.8 kg |
| Διαστάσεις Μηχανής | 565 * 285 * 550 mm |