| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 350- Grijs |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Nominale Ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominaal Ingangsvermogen | 13,8 kVA |
| Lasstroom (MIG) | 350 A |
| Lasstroom (MMA) | 350 A |
| Draaddiameter (GAS) | 0,8-1,2 mm |
| DraadType | Massieve kern, gevulde kern |
| Onbelaste Spanning | 85 V |
| Nominale Inschakelduur | 60% |
| Nettogewicht | 24,8 kg |
| Afmetingen Machine | 565 * 285 * 550 mm |