| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | KR-350 MIG-Μαύρο |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πύργος συγκόλλησης MIG (προϊόν συγκόλλησης) |
| Σχήμα | KR350A |
| Καυστήρας αερίου | Σύνθετο χαλκού με θερμική διάχυση τύπου πτερυγίου (μέγιστο 400 °C) |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 350A συνεχής, 400A διαλείπουσα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0 - 1,6 mm (ατσάλι άνθρακα/χαμηλού κράματος) |
| Αέριο προστασίας | Αργόνο, CO2, μείγμα 80/20 Αργόνο-CO2 |
| Επιλογές καλωδίων | Κύκλος χαλκού 3m/4m με σιλικόνη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 45°C |
| Πιστοποιητικά | Συμμόρφωση με το πρότυπο ISO 6848, CE, AWS D1.1 |