| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 200- Γκρι |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση Εισόδου | AC220V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ονομαστική Ισχύς Εισόδου | 6 kVA |
| Ρεύμα Συγκόλλησης - MIG | 200A |
| Ρεύμα Συγκόλλησης - MMA | 170A |
| Διάμετρος Σύρματος - FLUX | 0.8-1.0 mm |
| Διάμετρος Σύρματος - GAS | 0.8-1.0 mm |
| Τάση Χωρίς Φορτίο | 60V |
| Ονομαστικός Κύκλος Λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό Βάρος | 8.95 kg |
| Διαστάσεις Μηχανής | 415 * 185 * 340 mm |