| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | PT-31 plasmasnijtoorts |
| Moq: | 10 STUKS |
| Prijs: | 10 usd/pcs (4m) |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | PT-31 |
| Nominale stroom | 40A |
| Werkcyclus | 60% |
| Verenigbaarheid | Geschikt voor de meeste gewone plasmasnijmachines |
| Koeltype | Luchtgekoeld |
| Type ontsteking | Hoogfrequente elektriciteit |
| Torchtkop | Recht. |
| Kabellengte | 4m / 8m / Op maat |
| Maximale snijdikte | 12 mm |
| Toepassing | Koolstofstaal, roestvrij staal, legeringsstaal |