| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | Φακός κοπής πλάσματος PT-31 |
| Μούβ: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | 10 usd/pcs (4m) |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | PT-31 |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 40A |
| Κύκλος Λειτουργίας | 60% |
| Συμβατότητα | Ταιριάζει στους περισσότερους κύριους κόπτες πλάσματος |
| Τύπος Ψύξης | Ψύξη Αέρα |
| Τύπος Ανάφλεξης | Ηλεκτρική Υψηλής Συχνότητας |
| Κεφαλή Πιστολιού | Ευθεία |
| Μήκος Καλωδίου | 4μ / 8μ / Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο Πάχος Κοπής | 12mm |
| Εφαρμογή | Ανθρακούχος Χάλυβας, Ανοξείδωτος Χάλυβας, Κράμα Χάλυβα |