| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 550- Γκρι |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Η MIG-550 είναι μια μηχανή συγκόλλησης 550A MIG επαγγελματικού επιπέδου με προηγμένη ψηφιακή τεχνολογία οθόνης και διπλή κατασκευή μονάδας IGBT.Σχεδιασμένα για βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν υψηλές επιδόσεις και αξιοπιστία.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Σωλήνες τροφοδοσίας | Διπλή κίνηση |
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Στάματα συγκόλλησης (MIG) | 600A |
| Σήμερα συγκόλλησης (MMA) | 550A |
| Ονομαστική δυναμικότητα εισόδου | 33 kVA |
| Διάμετρος σύρματος | 00,8-1,6 mm |
| Τετάρτη | 80V |
| Καθορισμένος κύκλος λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό βάρος | 450,55 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 650 * 326 * 620 mm |