| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 550- Grijs |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De MIG-550 is een professionele MIG-lasmachine van 550A met geavanceerde digitale displaytechnologie en dubbele IGBT-moduleconstructie. Ontworpen voor industriële toepassingen die hoge prestaties en betrouwbaarheid vereisen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Draadaanvoer | Dubbele aandrijving |
| Nominale Ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie | 50Hz |
| Lasstroom (MIG) | 600A |
| Lasstroom (MMA) | 550A |
| Nominaal Ingangsvermogen | 33 kVA |
| Draaddiameter | 0,8-1,6 mm |
| Onbelaste Spanning | 80V |
| Nominale Bedrijfscyclus | 60% |
| Nettogewicht | 45,55 kg |
| Afmetingen Machine | 650 * 326 * 620 mm |