| Ονομασία μάρκας: | Skyintej |
| Αριθμός μοντέλου: | MIG 350- Μπλε |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα προμήθειας: | 100000 τμχ/μήνα |
Η μηχανή συγκόλλησης MIG-250 MIG είναι εξοπλισμός συγκόλλησης επαγγελματικού επιπέδου που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές κατασκευής σε εργαστήρια και εργασίες χάλυβα.Αυτό το μηχάνημα παρέχει αξιόπιστη απόδοση με κύκλο εργασίας 60% για συνεχή βιομηχανική χρήση.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Σωλήνες τροφοδοσίας | Διπλή κίνηση |
| Ονομαστική τάση εισόδου | AC380V |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Ονομαστική δυναμικότητα εισόδου | 120,6 kVA |
| Στάματα συγκόλλησης (MIG) | 330A |
| Σήμερα συγκόλλησης (MMA) | 330A |
| Διάμετρος σύρματος | 00,8-1,2 mm |
| Τετάρτη | 80V |
| Καθορισμένος κύκλος λειτουργίας | 60% |
| Καθαρό βάρος | 180,15 kg |
| Μέγεθος μηχανής | 550 * 255 * 480 mm |