| Merknaam: | Skyintej |
| Modelnummer: | MIG 350- Blauw |
| Moq: | 1 stks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Leveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De MIG-250 MIG Lasapparaat is een professionele lasapparatuur ontworpen voor werkplaatsconstructie en staalwerktoepassingen. Met een draadcapaciteit van 5 kg/15 kg en een 72V-werking levert deze machine betrouwbare prestaties met een inschakelduur van 60% voor continu industrieel gebruik.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Draadtoevoer | Dubbele aandrijving |
| Nominale Ingangsspanning | AC380V |
| Frequentie | 50Hz |
| Nominaal Ingangsvermogen | 12,6 kVA |
| Lasstroom (MIG) | 330A |
| Lasstroom (MMA) | 330A |
| Draaddiameter | 0,8-1,2 mm |
| Onbelaste Spanning | 80V |
| Nominale Inschakelduur | 60% |
| Nettogewicht | 18,15 kg |
| Afmetingen Machine | 550 * 255 * 480 mm |